Koncept

Hlavním cílem bylo vytvořit vřelé umělecké prostředí pro diváky, kteří fandí umění a mladým umělcům. Vyhledávání nových talentů a společný růst s budoucí uměleckou generací. Spolupráce s již známými umělci a jinými galeriemi. Pravidelné pořádání vernisáží v příjemném prostředí je součástí naší každodenní práce. Ještě více zajímavých projektů a událostí čeká vás, naše věrné diváky, sběratele a umělce.

Chcete u nás vystavovat?

Galerie se zaměřuje na navazování spolupráce s mladými umělci a tvůrci dnešní umělecké scény. Chcete vystavovat v POM Galerii? Zašlete nám svůj stručný životopis a portfolio Vašich uměleckých děl na e-mail info@pomgallery.cz Rádi Vás budeme obratem informovat o podmínkách výstavy v našich prostorech.

Koncept designu

Galerie POM přichází s unikátním konceptem vytvoření obrazů na míru do Vašeho interiéru. Nabízíme jedinečný přístup k vyřešení Vašeho interiérového projektu. Náš tým navštíví Vaše interiéry, změří a zkonzultuje Vámi vybraný motiv nebo námi navržené dílo. Konzultovat můžeme vše i s Vaším interiérovým designerem. Dále POM Galerie spolupracuje s mnoha designery a zprostředkovává umělecká díla pro firmy nebo soukromé sběratelé. POM gallery nabízí také rámařské služby a jiné designové konzultace.