Koncept

Hlavním cílem bylo vytvořit vřelé umělecké prostředí pro diváky, kteří fandí umění a mladým umělcům. Vyhledávání nových talentů a společný růst s budoucí uměleckou generaci. Spolupráce s již známými umělci a jinými galeriemi. Pravidelné pořádání vernisáži v příjemném prostředí je součástí naši každodenní práce. Ještě více zajímavých projektů a události čeká vás, naše věrné diváky, sběratelé a umělce.

Chcete u nás vystavovat?

Galerie se zaměřuje na navazování spolupráce s mladými umělci a tvůrci dnešní umělecké scény. Chcete vystavovat v POM Galerii? Zašlete nám svůj stručný životopis a portfolio vašich uměleckých děl na e-mailem: info@pomgallery.cz Rádi Vás obratem budeme informovat o podmínkách výstavy v našich prostorech.

Koncept designu

Galerie POM přichází s unikátním konceptem uskutečnění obrazů na míru do vašeho interiéru. Nabízíme jedinečný přístup k vyřešení vašeho interiérového projektu. Náš tým navštíví Vaše interiéry, změří a zkonzultuje Vámi vybraný motiv nebo námi navržené dílo. Konzultovat můžeme vše i s vaším interiérovým designerem. Dále POM Galerie spolupracuje s mnoha designery a zprostředkovává umělecká díla pro firmy nebo soukromé sběratelé. POM gallery nabízí také rámařské služby a jiní designové konzultace.