White noise I. / Bílý hluk I.

35.000 Kč

1400 €
Rozměry: 110 x 110 cm
Akryl na plátně. Cena je s rámem

Chci jednou říci: moje umění je inspirované jednoduchými věcmi. Můj každodenní život a moje vnímání detailů jsou mou největší múzou. Tato výstava je inspirovaná obyčejnými situacemi, pohyby, lidmi a přírodou, které jsem na plátno přenesla mým jazykem barev a figur.

Ze stejného důvodu, hledání smyslu v jednoduchosti, malují jednorožce. Je to ideální tvar trojúhelníku, který vyplňují barvou, strukturovací hmotou, nebo příběhem. Jednorožec je metaforický objekt, který ztvárňuje mě, jinou osobu, pocit nebo jen magický doplněk, čeho si, co neexistuje, ale je v nás.

Aby Vás moje umění oslovilo nemusí v doprovodném textu obsahovat slovní spojení jako: Rytmizační struktura nebo symbolický dramatismus. Stejně těm slovům nerozumíme. Proto mi udělá mnohem větší radost, když se budete na to koukat a něco vás osloví tak, že o tom budete přemýšlet nebo u toho něco ucítíte.

Inspirace vodou v přírodě.
Každý z těchto obrazů symbolizuje klid, který nacházím ve vodě. Může to být stojatá voda nebo potok, řeka nebo ocean, jsou to pro mě uklidňující prvky. Čerpám z nich energii a inspiraci. Tato série obrazů je intimní tím, že každý si v nich najde svůj osobní relaxační bod. Jednoduchost toho obrazu je v tom, že jsem zvolila dvě barvy. Ale o to víc emocí jsem tam vložila.
Příroda je ta, která obklopuje řeku Sázavu, prameny, studánky a lesy kolem.

V případě zajmu kontaktujte:
info@pomgallery.cz
+420 774647070

nebo:
galerie@dudesandbarbies.cz